O blogu

oMatmo to miejsce w sieci, które powstało z myślą by dzielić się, inspirować i wspierać rozwój kompetencji matematycznych.
Misją tego miejsca jest czarować pięknem matematyki i zapalać do niej (wzniecając pożar lub dając zapałki :)). Mam nadzieje, że wielu zainteresowanych edukacją matematyczną trafi tu na coś dla siebie.
Rodzice młodszych dzieci znajdą pomysły na gry i zabawy dostarczające dzieciom doświadczeń, które są niezastąpionym fundamentem przyszłej edukacji matematycznej. Rodzice starszych dzieci znajdą tu nie tylko propozycje gier i książek rozwijających matematyczne talenty swoich pociech, ale i przykłady pokazujące piękno królowej nauk, a w razie potrzeby wskazówki jak swobodnie i efektywnie się nią bawić i jej uczyć. Detektyw rozrywek matematycznych, niezależnie od wieku, z pewnością wpadnie tu na trop ciekawych zadań i zagadek logicznych. Belfer poszukiwacz wyszpera tu gotowe materiały oraz inspirację, które można wykorzystać na lekcjach i kołach zainteresowań. Twórca treści, który tu zawita może skorzystać z zamieszczonych instrukcji tworzenia materiałów.

Ciekawe, do której grupy Ty się zaliczasz.

oMatmo.pl to nie jedyne moje miejsce w sieci. oMatmo możesz polubić na Facebooku, zaobserwować na Instagramie i zobaczyć na Pintereście. W każdej z tych przestrzeni miło mi Cię gościć.